Miło nam poinformować, że z dniem 08.09.2020 Spółka Daily Credit zmieniła nazwę na Giantus

Zmiana nazwy Spółki i marki nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych działań.

Co się zmieni:

- grafika strony internetowej i logo firmy

- domena internetowa dailycredit.pl zmieni się na giantus.pl

- adresy poczty elektronicznej (np. info@dailycredit.pl zmieni się na info@giantus.pl)

Bez zmian pozostają zawarte umowy pożyczkowe, hasła i loginy do profilu Klienta, numer rachunku bankowego do dokonywania wpłat, adres firmy, numery telefonów.

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 87 777 00 02 |

Zakupy w dobie pandemii koronawirusa
Wstecz

Po kilku miesiącach „zamrożenia”, Polska i cały świat powoli wracają do zupełnie nowej normalności. Pandemia wywróciła do góry nogami znaną nam rzeczywistość, w tym także nawyki zakupowe Polaków. Interesujące wyniki przeprowadzonych badań opinii publicznej zamieściła w swoim komunikacie prasowym PAYBACK Opinion Poll.

Okazuje się, że zakupy robiliśmy rzadziej i w większej ilości, ograniczając wyjścia do sklepu do minimum. 70% Polaków kupuje wszystkie potrzebne artykuły na cały tydzień, przeznaczając na nie maksymalnie 400 zł (42% wskazań). Co trzeci ankietowany decyduje się na wizyty w sklepach kilka razy w tygodniu.

Dodatkowo, na popularności zyskały płatności bezgotówkowe zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia. W dalszym ciągu ponad 40% konsumentów nadal nie przekonało się do płatności kartą lub telefonem (wyniki ankiety PAYBACK Opinion Poll przeprowadzonej 31 marca-6 kwietnia 2020 r. metodą online na grupie 532 osób w wieku 18-65 lat).

Odgórne zalecenia pozostania w domu spowodowały przeniesienie rynku zakupów w strefę online. W przypadku 60% ankietowanych stosunek do zamówień internetowych nie zmienił się tak diametralnie, ponieważ także przed pandemią równie chętnie korzystali z tej formy zakupów. Popularne serwisy zakupowe i sklepy internetowe oferują możliwość bezpłatnej i bezpiecznej dostawy, darmowego zwrotu towaru. Branża handlowa wszystkimi możliwymi sposobami stara się zachęcić potencjalnych klientów do zakupów online, których przecież straciła z powodu zamknięcia sklepów stacjonarnych.

Czas pandemii pokazał nam, że wiele spraw możemy załatwić online bez wychodzenia z domu- od zakupów spożywczych, założenia rachunku bankowego czy wzięcia pożyczki po ważne sprawy urzędowe. Okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują i można w bezpieczny sposób korzystać z dobrodziejstwa Internetu w każdej dziedzinie życia. Choć sytuacja epidemiologiczna uległa znacznej poprawie, warto w dalszym ciągu korzystać z usług dostępnych online, nie marnując czasu na osobiste wizyty w banku, urzędzie czy centrum handlowym.

W razie braku gotówki na jakiekolwiek wydatki, zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty Giantus. Cała procedura złożenia wniosku o pożyczkę odbywa się całkowicie online. Wnioski można składać za pośrednictwem dowolnego urządzenia- komputera, tabletu, telefonu komórkowego.


Źródło: informacja prasowa Payback: wyniki ankiety PAYBACK Opinion Poll przeprowadzonej 31 marca-6 kwietnia 2020 r. metodą online na grupie 532 osób w wieku 18-65 lat