Miło nam poinformować, że z dniem 08.09.2020 Spółka Daily Credit zmieniła nazwę na Giantus

Zmiana nazwy Spółki i marki nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych działań.

Co się zmieni:

- grafika strony internetowej i logo firmy

- domena internetowa dailycredit.pl zmieni się na giantus.pl

- adresy poczty elektronicznej (np. info@dailycredit.pl zmieni się na info@giantus.pl)

Bez zmian pozostają zawarte umowy pożyczkowe, hasła i loginy do profilu Klienta, numer rachunku bankowego do dokonywania wpłat, adres firmy, numery telefonów.

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 87 777 00 02 |

O nas

Giantus Sp. z o.o. to niezależna od banku instytucja finansowa, oferująca błyskawiczne pożyczki gotówkowe. Jesteśmy firmą o ugruntowanej na rynku pozycji, oferującą szeroki pakiet usług finansowych, do których należą przede wszystkim pożyczki gotówkowe przez Internet. Obserwujemy dynamicznie zmieniający się rynek i ciągle modyfikujemy naszą ofertę tak, aby nadążać za tempem zmian dzisiejszej gospodarki. Za cel stawiamy sobie dostarczenie prostych i dostępnych produktów finansowych.

Pożyczka przeznaczona jest dla wszystkich spełniających
następujące warunki:
  • musisz być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej
  • musisz posiadać stałe miesięczne udokumentowane dochody
  • musisz mieć od 18 do 75 lat
  • musisz mieć aktywny telefon komórkowy
  • musisz posiadać własny rachunek bankowy
  • nie możesz mieć aktualnego zadłużenia w Biurach Informacji Gospodarczej

Złożenie wniosku o pożyczkę trwa tylko chwilę, a pieniądze są przelewane na konto Pożyczkobiorcy zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, dzięki czemu Klient ma do nich natychmiastowy dostęp.

Najważniejszym, sztandarowym punktem naszej oferty są pożyczki, które kierujemy głównie do osób fizycznych. Udzielamy pożyczek na 30 dni lub ratalne na okres od 2 do 3 miesięcy, w kwotach od 300 do 10 000 zł.

Weź pożyczkę

Dostępne kwoty pożyczek

Niewątpliwą zaletą naszych usług jest ich dostępność – możesz uzyskać błyskawiczną gotówkę przez Internet. Cenimy również wysoki standard obsługi Klienta – o Państwa zadowolenie dba zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.

1 pożyczka – maksymalnie 3 000 zł
2 pożyczka – maksymalnie 5 000 zł
3 pożyczka i kolejne - maksymalnie 10 000 zł

Chwytaj dzień z Giantus

Żyjemy coraz szybciej i coraz szybciej musimy podejmować decyzje. W każdej sytuacji życiowej jednak warto mieć wsparcie. Szybka pożyczka gotówkowa to doskonałe rozwiązanie, które pozwala ci elastycznie reagować na to, co przyniesie los.

Po prostu pewność

Bezpieczeństwo finansowe i pewność, że w razie potrzeby będziemy mieli środki na nieprzewidziane wydatki jest dziś bardzo ważna. Wszystko się może zdarzyć, żyjemy szybko, a życie potrafi czasem zaskakiwać (raz pozytywnie, drugi raz dając nam nauczkę). Czy w związku z tym warto odkładać przyjemności? Jeśli nadarzy się okazja, korzystajmy. Jeśli zaś dzieje się coś nieprzewidzianego – działajmy. A we wszystkich takich sytuacjach możecie Państwo na nas liczyć.

Najtańsza pożyczka gotówkowa

Nasza firma gwarantuje bezpieczne, szybkie pożyczki, które pozwolą Państwu na skuteczność w każdej, również nieprzewidzianej sytuacji. To wygodne narzędzie finansowe, dzięki któremu to Państwo przejmiecie stery w swoje ręce.

Co dają pożyczki przez Internet?

• bezpieczeństwo • jakość • czas •

A czas dziś jest przecież najważniejszy. Już Starożytni wierzyli, iż każda chwila ma znaczenie – Carpe Diem to maksyma, która dla naszej firmy ma szczególne znaczenie.


Dlatego oferujemy Państwu
• całodobową możliwość przyjmowania wniosków,
• błyskawiczne ich rozpatrywanie,
• błyskawiczny dostęp do pieniędzy.

Są bowiem takie chwile, które trzeba złapać, a dla nas nieważne są powody, nieważne okoliczności – ważne, by Państwo mieli możliwość reagowania na to, co przyniesie los.

Pracujemy w dogodnych dla Państwa godzinach – od 8.00 do 19.00.
Nasza oferta skrojona jest na miarę Państwa potrzeb, na miarę współczesnego życia – czasami biegnącego w szalonym tempie. Ale wiemy, że liczy się zarówno czas jak i pieniądz – dlatego nasze pożyczki należą do najtańszych pożyczek gotówkowych na rynku.

Poczucie pewności, swobody, zabezpieczenie się przed nieprzewidzianymi wydatkami, możliwość planowania to bardzo ważne czynniki. Jeśli nie panujemy nad którymś z tych elementów, tracimy grunt pod nogami. Niepotrzebnego stresu, nieprzespanych nocy i być może pochopnych decyzji można uniknąć biorąc pożyczkę przez Internet. Zapraszamy do skorzystania z oferty Giantus.