Miło nam poinformować, że z dniem 08.09.2020 Spółka Daily Credit zmieniła nazwę na Giantus

Zmiana nazwy Spółki i marki nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych działań.

Co się zmieni:

- grafika strony internetowej i logo firmy

- domena internetowa dailycredit.pl zmieni się na giantus.pl

- adresy poczty elektronicznej (np. info@dailycredit.pl zmieni się na info@giantus.pl)

Bez zmian pozostają zawarte umowy pożyczkowe, hasła i loginy do profilu Klienta, numer rachunku bankowego do dokonywania wpłat, adres firmy, numery telefonów.

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 87 777 00 02 |

Jak oszczędzać pieniądze?
Wstecz

Oszczędności dają ogromne poczucie stabilności w razie niespodziewanych zdarzeń. Bezpieczeństwo finansowe i pewność, że w razie potrzeby będziemy mieli środki na nieprzewidziane wydatki jest dziś bardzo ważna. Wszystko się może zdarzyć, żyjemy szybko, a życie potrafi czasem zaskakiwać (raz pozytywnie, drugi raz dając nam nauczkę). Oczywiście, w teorii wszystko brzmi łatwo, lecz w praktyce oszczędzanie, zwłaszcza przy ograniczonym budżecie, nie jest wcale takie proste. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, jak można zaoszczędzić pieniądze.

1.   Zaplanuj swój domowy budżet - dokonaj dokładnej analizy wydatków, sprawdź, z czego możesz zrezygnować, gdzie i w jaki sposób zmniejszyć koszty. Być może okaże się, że twój bank pobiera opłaty za usługi, z których nie korzystasz i z których możesz zrezygnować?

2.   Określ cel oszczędzania - wymarzone wakacje, nowy samochód, remont? Potrzebujesz odpowiedniej motywacji, by poważnie podejść do tematu. Z każdym miesiącem będziesz bliżej swoich marzeń, potrzeba konsekwencji, czasu i cierpliwości.

3.   Ogranicz zużycie wody i energii - to nie tylko ulga dla środowiska, ale też spora oszczędność. Dokręć kran, uszczelnij okna, nie zostawiaj podłączonych do prądu urządzeń, a szybko zauważysz różnicę w rachunkach.

4.   Planuj posiłki - niestety, jedzenie „na mieście” bywa kosztowne. Wyjście do restauracji zostaw na weekend, a do pracy zabieraj posiłki przygotowane w domu. Zakładając, że koszt posiłku przygotowanego w domu to około 10 zł. Stołując się poza domem zapłacimy minimum 20 zł. To daje oszczędność rzędu 2400 zł rocznie.

5.   Zamiast samochodu - spacer, rower, hulajnoga - rezygnuj z jazdy autem, kiedy tylko możesz. Przyczynisz się do poprawy klimatu i dodatkowo nie będziesz musiał tak często odwiedzać stacji benzynowej, co odciąży twój portfel.

W oszczędzaniu nie chodzi o to, żeby odmawiać sobie wszystkiego i całkowicie zrezygnować z przyjemności. Nie bądź skąpy, lecz rozsądny!